کسب و کار اینترنتی خود را از همین امروز راه اندازی کنید؟(کسب درآمد از اینترنت)

یکی از مهم ترین دلایل شکست خوردن در کسب و کار اینرتنتی ‌، شروع نکردن!

خیلی از افراد علاقه‌مند به کار‌آفرینی اصلا استارت کسب و کار اینترنتی خود را نمی‌زنند‌! تا اینکه اصلا بخواهند شکست بخوردند‌.
نمی‌توان همینطور دست روی دست گذاشت وانتظار داشته باشیم که نتیجه متفاوتی را بگیریم‌. می خواهم داستانی رو که از آقای منصوری‌فر شنیدم و برایتان تعریف کنم.

داستان آش فروش

ما هر سال از جاده کندوان به شمال می رفتیم. در همین جاده آقایی رو می‌دیدم. که کنار جاده توی هوای سرد آش می‌فروخت. با یک دیگ و چند کنده کسب و کار خودش را آغاز کرده بود‌. همان جا ما هوس آش کردیم‌. و آشی را خریدم‌. سال بعد که از آنجا عبور کردیم‌. دیدیم که چندتا صندلی گذاشته که مشتری‌ها همان جا بنشینند و آشی میل کنند. و شاید سال بعدش بود که چتری و سایه بانی گداشت. و باز هم شاید یک سال بعدش بود که دیدم آنجا را سنگ فرش کرده‌. و همینطور گذشت بعد 15 سال تبدیل به یک امپراطوری آش کده شد‌!
اما خیلی‌ها هستند که فکر های بزرگی را در ذهن خود پرورش می‌دهند‌. اما شروع نمی‌کنند. و همینطور ایده خود را تحلیل و بررسی می‌کنند.به این فکر می‌کنند که آیا ایده آن‌ها جواب می‌دهد؟! در صورتی که همون آش فروش با یک دیگ و کنده کسب و کار خودش را راه اندازی کرد و این ها هنوز در حال تحلیل و بررسی ایده کسب و کار اینترنتی خودشون هستند‌. فرقی نمی کنه کسب و کار که می‌خواهید راه اندازی کنید آنلاین باشد و یا سنتی‌‌. در حدی که می‌توانید کسب و کار خودتان را شروع کنید‌. زمان را از دست ندهید!

حال با ارزش ترین دوره است. و فرصتی برای شروع کردن ما

کمال گرایی را کنار بگذارید! (خصوصا در راه اندازی کسب و کار اینترنتی!)

هیچ چیزی به یکباره به آنچه که الان هست‌، تبدیل نشده‌. بگذارید یک مثال بزنم‌، یک درخت به یکباره به آنجه که الان هست تبدیل نشده است‌. اول یک بذر کوچکی بوده‌. شاید یک باغبانی روزی آن بذر را در دل خاک گذاشته‌. و هر روز به آن آب داده و رسیدگی کرده‌. پس از مدت‌ها یک درخت شده است. که حال مردم از میوه آن استفاده می‌کنند. از نظر بنده کسب و کار چه آنلاین و چه سنتی هم همینطور است.

کمال گرایی را کنار بگذارید و از همین حالا کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید.

بذر کسب و کاراینترنتی خود را بکارید و هر روز به آن آب دهید و حسابی پرورش‌ش بدهید. کمال طلبی هیمشه مانع شروع کردن است‌. کمال ‌گرایی آنقدر انتظارتان را بالا می‌برد که نمی‌توانید در حال حاضر انجامش بدهید.یک جمله ای از آقای منصوری‌فر در مورد کمال گرایان شنیدم که خیلی برای من جالب بود.
« یک جمله به کمال گرایان: شما تنها دسته‌ای هستید که خودتون می‌دونید که موفق نیستید‌. و به این موضوع آگاهید و باز هم نیستید.»
حتی اگر کسب و کار اینترنتی‌تان در حد یک وب‌سایت خالی و پوچ است‌! بازهم آن را راه اندازی کنید‌.

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی حتما باید تخصصی داشته باشیم؟

اگر از من بپرسید؛ پاسخم منفی است‌. حتما لازم نیست که از همان اول مسیر تخصص و دانش فنی داشته باشید‌. شما می‌توانید بدون تخصص یک وب سایت را کمتر از یک ساعت با وردپرس راه اندازی کنید‌. اصلا نگران این نباشید که دانش فنی و تخصصی ندارید.
آموزش راه اندازی وب‌سایت(کسب و کار اینرتنتی)بدون سرمایه و کدنویسی!(کمتر از 29 دقیقه)

برای اطلاعات بیشتر و خرید محصول: دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

سرسختی ذهنی خود را در راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود افزایش دهید.(تداوم و استقامت داشتن)

سرسختی ذهنی ترکیبی از اشتیاق و پشتکار است. با افزایش سرسختی ذهنی و تمرکز روی راه اندازی بیزنس آنلاین خود در واقع شانس موفقیت خود را افزایش داده‌اید‌. بیشتر افرادی که شکست می‌خوردند‌. آن است که در کار خود مداومت ندارند‌. و ایده و کار خود را پس از مدتی رها می‌کنند‌. و فکر می‌کنند که ایده آن ‌ها جواب نمی‌دهد‌. سرسختی همان چیزی است که برای موفقیت به آن نیاز دارید.

اگر نمی‌دانید کسب و کار اینترنتی خود را از کجا و چگونه شروع کنید.

پیشنهاد می‌کنم اول ویدئو زیر را نگاه کنید.

برای خرید محصول وب آفرینی کلیک کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا