دریافت گیفت کارت با گوشی (روش اول)

این روش بدین شکل است که با دانلود اپلیکیشن های پیشنهادی از اپ استور به شما امتیازی داده می شود و هر زمان این امتیاز به یک مقداری برسد،سپس می توانید گیفت کارت رایگان از سایت دریافت کرده و کد آنرا در اپ استور خود وارد کرده و بازی و برنامه های پولی را خرید و دانلود کنید.جمع آوری امتیاز با این ترفند شاید کمی برای شما زمان ببرد اما رفته رفته پس از جمع آوری امتیاز، می توانید گیفت کارت خود را بصورت رایگان دریافت کنید. با این موضوع چیزی را از دست نمی دهید و ارزش امتحان کردن را دارد! فقط کمی صبور باشید و برای خود امتیاز جمع کنید.

1-برای دریافت نرم افزار از لینک Share FreeMyAppاستفاده کنید
http://freemyap.ps/5b654941

2-پس از باز شدن سایت گزینه get started را بزنید تا صفحه نصب پروفایل برنامه، برروی دیوایس نمایش داده شود.سپس install را برای نصب پروفایل برنامه بزنید.
نکته : اگر Install برای شما به نمایش در نیامد، بدلیل این است که لینک بالا را در سافاری اجرا نکرده اید.
3- پس از نصب پروفایل به سافاری برخواهید گشت.
4- تا اینجا مراحل نصب به پایان رسید. حال زمان امتیاز جمع کردن است.
5- اکنون در سایت باز شده تب Apps را انتخاب کنید. در این صفحه برنامه هایی، هر چند روز نمایش داده خواهد شد و با دانلود آنها امتیاز سبز رنگ را به شما خواهد داد.
پیشنهاد : با وصل شدن به فیلترشکن سرورهای کشورهای مختلف، برنامه های بیشتر برای دریافت امتیاز اضافه می شود.
6- در تب redeem بروید و امتیازی که برای دریافت گیفت کارت رایگان را مشاهده کنید.بطور مثال برای دریافت گیفت کارت 10 دلاری، نیاز به 3000 امتیاز دارید که با دانلود برنامه های تب apps میتوانید به این امتیاز برسید.
در آخر : پس از دانلود هر برنامه، نیاز است که حداقل 30 ثانیه (بعضی اوقات کمی بیشتر) در برنامه گشت و گذار کنید تا امتیاز به حساب شما انتقال داده شود. اگر امتیاز را نگرفته اید نگران نباشید، دوباره بازی یا برنامه ای که دانلود کرده اید را اجرا کرده و بیش از 30 ثانیه در آن فعالیت انجام دهید تا در آخر امتیاز منتقل شود.همچنین با اشتراک گذاری لینک خود در تب offers می توانید دوستانتان را با سایت آشنا کرده و 200 امتیاز به ازای هر نفر دریافت کنید.
دانلود گیفت کارت رایگان,سایت گیفت کارت رایگان,گیفت کارت رایگان استیم,گیفت کارت رایگان برای ps4,گیفت کارت رایگان پلی استیشن,کد گیفت کارت رایگان برای ps4

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا