جستجو   :  

اموزش نرم افزار گوشی AppNANA

AppNANA یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین این اپلیکیشن‌ها است که امتحان خود را پس داده و شما با کمی صبر و حوصله، به راحتی می‌توانید کارت هدیه از آن بگیرید. در ادامه نحوه‌ی این کار را به شما توضیح خواهیم داد.

بعد از نصب این اپلیکیشن، وارد آن شده و با ثبت‌نام در آن 10.000 امتیاز کسب کنید. همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید شما با سه تب رو به رو هستید. تب اول برای خرید گیفت‌کارت‌ها با امتیاز‌های کسب شده است که می‌توانید نرخ خرید هر کارت هدیه و مقدار امتیاز مورد نیاز برای آن را مشاهده کنید. برای مثال دریافت کارت هدیه 10 دلاری پلی‌استور، به 160.000 امتیاز نیاز دارد. تب دوم با عنوان Get NANAs مربوط به پیشنهاد‌ها است. در این صفحه شما چند دسته‌ی مختلف از پیشنهاد‌ها (مانند تبلیغات ویدئویی، دانلود بازی یا...) را مشاهده خواهید کرد و با انجام هر کدام، امتیاز دریافت خواهید کرد. همچنین در این صفحه می‌توانید کد دعوت دوستان خود را وارد کنید تا هم شما و هم دوستانتان، 2500 امتیاز کسب کنید. تب سوم نیز مربوط به کد مخصوص شما است. شما در این تب یک کد دریافت می‌کنید که با منتشر کردن آن، و استفاده‌ی دیگران از آن کد در تب Get Nanas، هم شما و هم طرف مقابل، 2500 امتیاز دریافت خواهید کرد.

نکته‌ی جالب این اپلیکیشن این است که شما بدون انجام هیچ یک از پیشنهاد‌ها نیز می‌توانید امتیاز کسب کنید. به این صورت که هر روزی که به برنامه سر بزنید 400 امتیاز دریافت خواهید کرد. با کمی صبر و سر زدن به برنامه در هر 24 ساعت، و همچنین استفاده از کد دوستان به راحتی می‌توانید امتیاز لازم برای گیفت‌کارت‌ها را جمع‌آوری کنید.

نکته مهم : با همکاری هم می‌توانید به سرعت امتیاز لازم را دریافت کنید. بعد از نصب این اپلیکیشن کد مخصوصی در تنظیمات آن به شما داده خواهد شد که با انتشار آن و استفاده‌ی آن توسط افراد دیگر، 2500 nana هم به شما، و هم به خود فرد اضافه خواهد شد. درواقع این موضوع در اپلیکیشن Nana دو طرفه بوده و مانند دیگر سایت‌ها، اینگونه نیست که فقط صاحب آن کد از ثبت‌نام دیگران سودی ببرد. در این اپلیکیشن هر دو طرف صاحب کد و استفاده کننده‌ی آن 2500 nana دریافت خواهند کرد. تنها شرط لازم برای انجام این کار، دارا بودن 15000 امتیاز توسط هر دو طرف است. پس ابتدا با ثبت نام 10000 امتیاز و سپس با انجام چند پیشنهاد (یا سر زدن به مدت 14 روز) 15000 امتیاز را جمع کنید و سپس به کسب امتیاز با استفاده از کد دعوت خود پبردازید. کدهای خود را در بخش نظرات اعلام کنید تا کاربران دیگر نیز از آن استفاده کنند. شما می‌توانید به صورت نا محدود از کد‌های کاربران دیگر استفاده کنید تا به سرعت امتیاز لازم برای دریافت گیفت‌کارت‌های رایگان پلی‌استور، آیتونز، آمازون، PSN و XboxLive را دریافت کنید.

برای دانلود نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. اما اگر صاحب گوشی آیفون هستید طبق سیاست‌های سایت سازنده، برای دانلود آن لازم است که با مرورگر سافاری گوشی خود، به آدرس appnana.com مراجعه کنید.

 

تاریخ درج  :  1399/6/26  
تعداد بازدید تا کنون :16522

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی