آموزش دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز بدون پرداخت هزینه و تنها با دانلود نرم‌افزار (روش دوم)

1- از روی مرورگر Safari در آیفون یا آیپد وارد وبسایت www.getcashforapps.com شوید. سپس بر روی گزینه Get for iOS تپ کنید تا وارد اپ‌استور شوید و نرم‌افزار مخصوص این وبسایت را ببینید.

2- نرم‌افزار را دانلود کنید.
3- نرم‌افزار را باز کنید و بر روی Register تپ کنید. حالا باید ایمیل و رمز عبور را تعریف کرده و در سرویس این وبسایت عضو شوید

4- پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور و عضو شدن در نرم‌افزار، وارد نرم‌افزار می‌شوید. بر روی گزینه Open CashForApps تپ کنید تا وارد سیستم نرم‌افزاری تحت وب این سرویس شوید و نرم‌افزارهای پیشنهادهای را بر اساس منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید دریافت کنید

5- حال اگر وارد زبانه Rewards در پایین شوید و کشور United States را در آنجا انتخاب کنید می‌بینید که برای دریافت یک گیفت کارت رایگان 10 دلاری به 3000 امتیاز احتیاج دارید که می‌توانید با دانلود نرم‌افزارها کسب کنید.

6- به زبانه Apps برگردید تا فهرست نرم‌افزارهای پیشنهادی را ببینید؛ بر روی هرکدام امتیاز دریافتی در صورت دانلود آنها را می‌بینید. در ابتدای کار ممکن است پیشنهادهای زیادی دریافت نکنید، اما با دانلود کردن پیشنهادهای اولیه نرم‌افزارهای پیشنهادی بعدی از راه می‌رسند.

با تپ کردن بر روی هر نرم‌افزاری وارد اپ‌استور می‌شوید؛ پس از دانلود نرم‌افزارها باید حداقل 2 دقیقه از آنها استفاده کنید تا امتیاز آن را دریافت کنید. (برخی نرم‌افزارها ممکن است از علاوه بر استفاده 2 دقیقه‌ای کارهای دیگری نیز از شما بخواهند؛ این موارد را می‌توانید پیش از تپ کردن بر روی نام نرم‌افزار در وبسایت getcashforapps مطالعه کنید.)

7- پس از اینکه 3000 امتیازتان را جمع کردید برگردید به زبانه Rewards و گیفت کارت خود را از طریق گزینه Buy دریافت کنید. در این صورت تمامی امتیازهای شما صفر شده و کد دیجیتالی گیفت کارت مربوطه به ایمیلی که با آن عضو شده بودید ارسال میشود.

8- حال می‌توانید کد دریافتی را در اپ‌استور به اصطلاح Redeem کرده و از آن برای خرید هر آیتمی که دوست دارید استفاده کنید.
لازم به ذکر است که این روش تنها برای دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز نیست و از آن می‌توانید برای دریافت گیفت کارت گوگل پلی، آمازون و چندین سرویس دیگر نیز استفاده کنید. بنابراین دوست‌داران اندروید نیز می‌توانند از این روش بهره ببرند.

منابع:

applepro.ir

redmondpie.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا