چطور در گوشی خودم کسب درامد کنم(AppNana)

چطور در اپلیکیشن AppNana پول خود را افزایش دهیم؟
اپلیکیشن AppNana یک اپلیکیشن ارائه دهنده گیفت کارت است که به شما امکان دریافت پول در ازای نصب و امتحان کردن اپلیکیشن های جدید را می دهد. اگر گوشی اندروید یا ios دارید، به راحتی می توانید از این اپلیکیشن کسب اعتبار کرده و گیفت کارت دریافت کنید.

مراحل نصب و دریافت اعتبار در اپلیکیشن AppNana بصورت زیر است:
1)اپلیکیشن پلی استور را باز کرده و اپلیکیشن AppNana را جستجو کنید. همینطور می توانید روی این لینک AppNana کلیک کنید تا شما را مستقیما به صفحه اپلیکیشن هدایت ‌کند.
2)صفحه AppNana را باز کرده و روی دکمه نصب کلیک کنید.
3)برنامه تازه دانلود شده را باز کنید.
4)برای شروع سفر AppNana روی دکمه “Login” یا “Register” کلیک کنید. این کار شما را به صفحه ورود هدایت می‌کند.
5)برای شروع با حساب کاربری جدید خود روی دکمه “Register” کلیک کنید. فرآیند ثبت نام بیش از ۵ دقیقه طول نمی کشد. پس از کلیک روی دکمه “Register” صفحه ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد
6)اطلاعات لازم را وارد اپلیکیشن کنید (ایمیل و پسورد)
7)درست پس از اینکه حساب کاربری خود را ایجاد کردید، مبلغ ۱۰۰۰۰ nana اعتبار رایگان برای ثبت و همچنین پاداش ۴۰۰ nana به عنوان اعتبار روزانه دریافت خواهید کرد. حالا با موفقیت یک حساب AppNana برای خودتان باز کرده‌اید!
8)اپلیکیشن/ وب سایت AppNana را باز کنید و بر روی “Get Nanas” کلیک کنید. در ابتدا باید برنامه “AppNana Sync” را دانلود کنید، این کار به اپلیکیشن AppNana اجازه می‌دهد که دانلود برنامه‌ها توسط شما را تایید کند و اجازه دهد که اعتبار Nana ی خود را دریافت کنید. این فرایند کاملا بی‌خطر است و به هیچ عنوان نگران بدافزارها نباشید.
9)به بخش “Get Nanas” بروید و به پیشنهادهای فهرست‌شده در زیر عمل کنید. هر بار که پیشنهادی را کامل کردید، اعتبار nana دریافت خواهید کرد که شما را به پاداش مورد نظر تان نزدیک‌تر می‌کند.
10)پیشنهادهای بیشتر و کدهای تایید بیشتری را وارد کنید تا هر بار میزان اعتبار nana در اکانتتان افزایش پیدا کند. حتما هر روز برگردید، به AppNana سر بزنید و پاداش روزانه ۴۰۰ nana را دریافت کنید.


منبع:

speednanas.blogspot.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا